Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
34
Ексклюзивних об'єктів
7
Рекламна активність
62174
Останній візит на сайт
сьогодні

Оренда комерційної нерухомості (3)

  • BIG REALTY
    999 $/міс
    12 $/м²

    Миколи Міхновського бульв. (Дружби народів), 14-16

    багатофункціональне приміщення
    81 м²
    2014 рік побудови
    вчора
    БЕЗ% Пропонується в оренду офіс в історичному центрі столиці за адресою: — Печерський район — бульвар Миколи Міхновського, 14/16 Київ 0200 Станція метро Звіринецька — 5-10 хвилин пішки Параметри офісу — окремий вхід — знаходиться на 2 поверсі 24 поверхового будинку 2014 року — загальна площа 81m2 — висота стелі 2.8m Планування: — open space — санвузол — переговорна кімната Зручності: — робочі місця — місткі шафи та тумби для зберігання речей та документів — електричне опалення — кондиціонери — теплові панелі — електричні конвектора — інверторні кондиціонери — інтернет оптоволокно УкрТелеком — 12 КВт потужність Поруч добре розвинена інфраструктура: — продуктові супермаркети Nous та Сільп...
    Рієлтор
  • BIG REALTY
    131 990 грн/міс
    1 056 грн/м²

    Тулузи вул., 3-Б

    Доступна на короткий термін БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    125 м²
    2001 рік побудови
    вчора
    Пропонується в оренду приміщення в Святошинському районі за адресою: — Святошинський район — вул. Тулузи, 3-Б Ідеально підходить для: — кав’ярні — ресторану або чайної кімнати — простір для заходів Параметри приміщення: — Загальна площа 124m2 — фасадний вхід — висота стелі 2.8m Приміщення з унікальним авторським дизайном — підвісні квіткові інсталяції, панорамні вікна та ковані меблі створюють затишну і водночас ефектну атмосферу. Повністю готове до роботи та укомплектоване: — стильні столики та зони для відвідувачів — комфортні крісла та дивани — декоративне підсвічування — акваріум з живими рибами — барна зона — кондиціонери — санвузол Поруч добре розвинена інфраструктура: — продукто...
    Рієлтор
  • BIG REALTY
    79 999 грн/міс
    222 грн/м²

    Богдана Хмельницького вул., 55

    Доступна на короткий термін БЕЗ КОМІСІЇ Університет
    багатофункціональне приміщення
    360 м²
    вчора
    Пропонується в оренду просторий офіс на окремому поверсі з трьома виходами за адресою: — Шевченківський район — вулиця Богдана Хмельницького, 55 Станція метро Університет 15 хвилин пішки Параметри приміщення: — загальна площа 360m2 — знаходиться на 6 поверсі 7 поверхового будинку — висота стелі 2.9m Планування: — 6 ізольованих кабінетів — окрема кухня — два санвузли — коридор — сховище Зручності: — кухонний гарнітур — містка шафа для зберігання речей — камери відеонагляду — кондиціонери в приміщенні Поруч добре розвинена інфраструктура та транспортна розвʼязка: — станція метро Університет в 15 хвилинах пішки — зупинки наземного громадського транспорту — одна з головних транспортних ар...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.