Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
19
Ексклюзивних об'єктів
5
Рекламна активність
62174
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (1)

  • BIG REALTY
    56 999 $
    919 $/м²

    Валерія Лобановського вул., 30

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Дитяча амбулаторія "Helsa" ЖК Чайка
    2 кімнати
    62 / 32 / 10 м²
    поверх 10 з 13
    2022 рік побудови
    вчора
    Продаж двокімнатної квартири у затишному ЖК Чайка по вул. Валерія Лобановського, 30 Адреса: — ЖК Чайка — вулиця Валерія Лобановського, 30 Київська обл., 02000 Параметри квартири: — загальна площа 62m2 — 10 поверх 13 поверхового будинку — висота стелі 2.8m Планування: — простора кухня з виходом на балкон — окрема кімната — роздільний санвузол — балкон Новий будинок з низкою переваг: — цегляні стіни — утеплений мінеральною ватою — оздоблення від будівельників — чорнова стяжка підлоги — металопластикові вікна — індивідуальні лічильники на тепло, світло, воду — пожежна сигналізація Переваги та особливості житлового комплексу: — критий паркінг та автостоянки — спортивне містечко — власна кер...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.