Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
34
Ексклюзивних об'єктів
7
Рекламна активність
62174
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (3)

  • BIG REALTY
    155 000 $
    2 385 $/м²

    Григорія Сковороди вул., 11

    3 кімнати
    65 / 40 / 10 м²
    поверх 1 з 5
    1987 рік побудови
    вчора
    Пропонується до продажу квартира в історичному центрі столиці в цегляному будинку за адресою: — Подільський район — вулиця Григорія Сковороди, 11 Станція метро Контрактова площа — 10 хвилин Параметри обʼєкту: — загальна площа 65m2 — знаходиться на 1 поверсі 5 поверхового будинку — висота стелі 2.7m Планування квартири: — три окремі кімната — санвузол з ванною — кухня — просторий хол В квартирі зроблений ремонт: — кухонний гарнітур — проведений газ — холодильник — диван — зручні крісла — сигналізація — швидкісний оптоволоконний інтернет — товсті стіни, відповідно в квартирі тепло та хороша шумоізоляція Поруч дуже добре розвинена інфраструктура: — продуктовий супермаркет Сільпо — безліч...
    Рієлтор
  • BIG REALTY
    106 999 $
    2 378 $/м²

    Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 26-Г

    ТЕРМІНОВО БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Васильківська Голосіїв ЖК Нова Англія
    2 кімнати
    45 / 30 / 12 м²
    поверх 7 з 19
    2021 рік побудови
    вчора
    Пропонується однокімнатна квартира з ремонтом в ЖК Нова Англія Адреса: — Голосіївський район — ЖК Нова Англія, будинок Лінкольн — вулиця Михайла Максимовича, 26-Г Параметри квартири: — загальна площа 45m2 — 7 поверх 19 поверхового будинку — висота стелі 2.7m Квартира з ремонтом, в якому продумано все до дрібниць. Укомплектована всією необхідною технікою та меблями: — двоспальне ліжко — ортопедичний матрац — кондиціонер — телевізор — холодильник — варильна поверхня — витяжка — духовка — посудомийна машина — пральна машина — бойлер — шафи для зберігання речей — панорамні вікна ЖК Нова Англія пропонує всі зручності для комфортного проживання: — закрита територія комплексу — охорона — підзем...
    Рієлтор
  • BIG REALTY
    79 999 $
    1 081 $/м²

    Поліська вул., 28-Б

    3 кімнати
    74 / 43 / 10 м²
    поверх 20 з 24
    2010 рік побудови
    вчора
    Пропонується в оренду квартира з роздільними кімнатами за адресою: — Дарницький район — вулиця Поліська, 28-Б Параметри квартири: — загальна площа 74m2 — 20 поверх 24 поверхового будинку — висота стелі 2.8m Планування: — дві ізольовані житлові кімнати — окрема кухня — балкон — роздільний санвузол — коридор Зручності: — кухонний гарнітур — варильна поверхня — духова шафа — холодильник — мікрохвильова піч — обідня зона — розкладний диван — двоспальне ліжко — місткі шафи та тумби для зберігання речей — ванна — пральна машина — бойлер Поруч з будинком добре розвинена інфраструктура: — продуктовий супермаркет — школи та дитячий садок — лікарня та аптеки — кавʼярні — відділення Нової Пошти та...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.